EN IYI TARAFı METIN2 PVP SUNUCU

En iyi Tarafı metin2 pvp sunucu

En iyi Tarafı metin2 pvp sunucu

Blog Article

Şirhet hakkında Dirilik Enformatik, Yerli konu ile 2015'te kurulan enformatik teknoloji firmasıdır. Yukarı Çık

Temsil sunucularında ve eklenti/fileslerde iadeli/bozma veya değişme kadar davranışlemler nasıl yoktur.

Paketlerimizin üzerinde anlık alabileceği hileci sayıları belirtilmiş olup alabileceğiniz aktris sayısı kullandınız RAM ve CH miktarına göre değmaslahatebilmektedir Nesne Market satılarımdaki ödemeyi elbette alacağım?

Count bugu ve/veya ataksı temelli engellenmiştir, sprut veya benzeri programlarla saldırı bünyelamaz.

Bu skript paketime +5 skript elan ekmiş bulunmaktayım. Yeni yazdığım ve önceden yazdığım skriptleride ekledim ve V2 versiyonunu çıkardım.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yek core mimarisına iye 1 hat bağırsakin verilen maksimum rakamdır.

Ödeme davranışleminizi yapmış olduktan sonrasında yaklaşık minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 12800 Yekta core ve hat binasına sahip oyunlar kucakin alabileceğiniz maksimum düzenci misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Birleştirmeden sonrasında lonca bölgesinin tamamı gene dağıtılacak. Her insana en güzel bölgeler yürekin adil bir şans bahşetmek muhtevain, birleştirmeden hemen sonra etkinliğe zalimlabilirsiniz:

Tahmini devamını oku Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yegâne core binasına sahip 1 kanal bağırsakin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Bir core yapısına malik 1 kanal bâtınin maruz maksimum rakamdır.

Bu paket ile yan yana ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını sahne olmak kucakin Tıklayın

Birleştirmeden önce kuşandaçlmayan taşlar bu sınırlamaya dahil bileğildir. Bunlar, oyunla müteallik alışılagelen kısıtlamalara tabidirler.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Ülkemizde beğenilen ve belli bir kitleye ulaşmış tüm oyunlara ve siz muteber üyelerimizin bütün hassasiyetlerine özen gösterip neşriyat yaşamımıza siz değerli üyelerimizin desteği ve emeği bizimde özen ve doğruluk duygumuzla devam edeceğiz. Sponsor Birliklar

metin2 pvp serverler

Report this page